Jste zde

skladba anhydritové podlahy

Skladba anhydritové podlahy s kročejovým útlumem a podlahovým topením.

Anhydritová podlaha a podlahové topeníJedna z častých otázek stavebníků je, zda se vejdou v patře s podlahovým topním, izolací pro útlum kročejového hluku a anhydritovou podlahou do výšky 100mm. Tak pokud řešíte stejný problém, už ho řešit nemusíte. Máme pro Vás ideální skladbu podlahy, která splňuje to co od ní čekáte a stačí k tomu jen 90mm!!

Anhydritová litá podlaha a technické instalace

Dotaz:

Dobrý den, chci Vás požádat o technickou radu. V rodinném domě mám navrženu skladbu podlahy, kde je 50 mm kročejové izolace a na ní anhydritová litá podlaha 45 mm.

Skladba podlahy

Dotaz:

Dobrý den, reaguji na info z Vaší Webové stránky o možnosti kontroly skladeb anhydritových podlah.

Můj dotaz:

Na stavbě bytového objektu je navržena těžká plovoucí podlaha na kročejové izolaci SteprockND tl.40mm uložené na monolitické betonové stropní desce. Roznášecí podlahovou vrstvu - betonovou armovanou desku tl.50mm navrhuje dodavatel stavby nahradit litým anhydritem ANHYFLOW 20 v tl. 35mm. Vzhledem k pružnosti izolace Steprock ND a skutečnosti, že v technickém listu výrobce izolace není v doporučené skladbě anhydrit zmiňován zdá se nám návrh dodavatele méně vhodný.

Skladba podlahy - anhydritové lité podlahy

skladba anhydritové podlahyI po více jak patnáctileté přitomnosti anhydritových litých podlah na českém trhu se stále setkáváme s nevhodně navrženými skladbami podlah. Náš seriál Vám ukáže jaké skladby podlah jsou kam vhodné a kam zase ne...

Anhydrit v koupelně

Otázka: Dobrý den, prosím o radu. Chci si do koupelny nainstalovat taky podlahový topení, můžu tam použít taky anhydrit?

JaZe©2010-2014