Jste zde

realizace anhydritové podlahy

Realizace anhydritové podlahy v zimě

ZimaOpět nám začíná zima a nám se tu zase množí dotazy od zákazníků jak je to s realizací anhydritových podlah v zimě. V podstatě se nic zásadního nemění a ve většině případech je možné provádět anhydrity v celém ročním období, ať je léto nebo zima. Aby docházelo k co nejmenším problémům při realizacích, připomeneme si ty základní pravidla pro lité podlahy v zimě...

Stavební připravenost pro realizaci anhydritové podlahy

Podle rozsahu objednaných služeb se i liší připravenost stavby před zhotovením anhydritových podlah. Jednoduše se to dá shrnout tak, že čím je rozsah objednaných služeb menší, tím by měl stavebník věnovat větší pečlivost a pozornost přípravě stavby před realizací anhydritových podlah.

Realizace anhydritové podlahy v létě

anhydritové podlahy v létěSe stále se zvyšujícími teplotamy a příchodem letních měsíců začínají být stále více aktuální informace týkající se možností realizací anhydritových podlah v létě. Stejně jako v zimě je třeba se i v létě přízpůsobit jiným klimatickým podmínkám. Pohlídat si maximální teploty v průběhu realizace ale i po ní. V letních měsících jsou lité podlahy náchylnější na popraskání vlivem rychlého vypařování vody.

JaZe©2010-2014