Montujeme teplovodní i elektrické podlahové topení

Elektrické podlahové topeníTeplovodní podlahové topení

Podlahové topení ceník  Výhody podlahového topení Nevýhody podlahového topení Elektrické podlahové topení Cenová nabídka na podlahové topení Podlahové topení cena za m2 Teplovodní podlahové topení

Jste zde

Podlahové topení

Podlahové topení - elektrické nebo vodní (teplovodní)?

podlahové topení jaké?Zásadní otázka, která je nám kladena stále častěji. Drtivá většina lidí v okamžiku odpoví, že když podlahové topení, tak teplovodní, ale je to skutečně jednoznačná odpověď na tak "jednoduchou" otázku? Jelikož dodáváme systémy teplovodního i elektrického podlahového topení, víme, že odpověď až tak jednoznačná není a je třeba brát ohled na více aspektů.

Proč zvolit systémovou desku pro teplovodní topení?

trubka podlahové topeníPro nás, jakožto realizátory kompletních zakázek je tu jeden, okrajově zmiňovaný, důvod pro používání systémovývch desek s nopy - tím důvodem jsou praskliny.

Reflexní folie nebo systémová deska pro podlahové topení?

naši zákazníci se často před uzařením kontraktu ptají - mám zvolit systémovou desku pro podlahové topení nebo odrazovou folii? Pro nás je odpověď jasná - systémová deska. Dobře zvolené a správně nainstalované systémové desce se nic nevyrovná, natož odrazová folie, která v podlaze v podstatě nemá co odrážet..

Výhody podlahového topení

Podlahové topení má řadu výhod, které mohou být ve spojení s anhydritovou podlahou ještě výhodnější..." Projděte si to s námi a uvidíte zda Vám za to ty výhody stojí..

Spuštění podlahového topení

Každé podlahové topení je nutné před zhotovením finální krytiny zprovoznit.

Spouštění podlahového topení v určitém režimu má vyzkoušet funkčnost celého systému, nejen samotného podlahového topení, ale i roznášecí betonové desky, nejčastěji anhydritové lité podlahy. Pokud se proces spuštění provádí ihned jak je to možné s ohledem na roznášecí desku (anhydrit cca 7 den od realizace, cement cca 25-30 den od realizace), podlaha zároveň rychle vysychá.

Elektrické podlahové topení

Elektrické podlahové topeníRok 2012 se ukázal jako průlomový pro elektrické podlahové topení. V tomto roce se provádělo tolik realizací anhydritových podlah na elektrické podlahové topení jako před tím v průběhu několika let. Vzhledem k tomu, jak se vše okolo nás zdražuje, je to logické, elektrické podlahové topení je o cca 70% levnější než teplovodní podlahové topení s tepelným čerpadlem. Ve spojení s anhydritovou podlahou je elektrické podlahové topení ideální, oproti teplovodním systémům nabízí rychlejší odezvu regulačních prvků a bydlení tak dělá pohodlnějším...

Montáž systémové desky podlahového topení

se může zdát jako jednoduchý proces, který by měl zvládnout každý. Při realizacích anhydritových podlah jsme se však už několikrát přesvědčili, že tomu tak není. Chyb se dopouštějí nejen ti, kteří se rozhodnou vzít montáž podlahového topení do vlastních rukou, ale i odborné firmy, které jsou v Čechách na předních pozicích v prodeji a montáži systémů podlahového topení. Na vině zpravidla bývá lajdácký přístup a nebo neznalost. 

Pokojový termostat pro elektrické podlahové topení

Pokojový termostat Fenix TFTNarozdíl od teplovodního podlahového topení, kde se pokojovými termostaty reguluje jen minimální množství provedených instalací, je pokojový termostat nedílnou součástí každého elektrického podlahového topení. V dnešní době je na trhu nepřeberné množství, od analogových až po centrální řídící jednotky, zde Vám ale poskytneme informace o těch nejpoužívanějších, digitálních pokojových termostatech, vhodných k instalci s elektrickým podlahovým topením. Jaký a podle čeho si pokojový termostat vybrat? Tohle Vám snad pomůže...

Skladba anhydritové podlahy s kročejovým útlumem a podlahovým topením.

Anhydritová podlaha a podlahové topeníJedna z častých otázek stavebníků je, zda se vejdou v patře s podlahovým topním, izolací pro útlum kročejového hluku a anhydritovou podlahou do výšky 100mm. Tak pokud řešíte stejný problém, už ho řešit nemusíte. Máme pro Vás ideální skladbu podlahy, která splňuje to co od ní čekáte a stačí k tomu jen 90mm!!

Cena trubek podlahového topení - PEX a PE-RT

Cena trubek podlahové topeníV našem sortimentu máme máme tři typy trubek na podlahové topení s různýmy rozměry. Trubky PEX a AL-PEX pro podlahové topení jsou vyráběné prozatím nejnovější a nejspolehlivější metodou PEX. Uspornější verzí AL-PEX trubky je pak AL-PERT trubka.

Pro podlahové topení se nejčastěji používá PEXc trubka s kyslíkovou bariérou pr. 16 mm. Nabízíme ale i 18 a 20 mm průměr. Stěna trubky je silná 2 mm. 

Teplovodní podlahové topení - ceník

podlahové topeníPodlahové teplovodní topení se skládá jen z několika málo prvků. Základem každé skladby podlahy s topením by měla být systémová deska. Dalším prvkem jsou hadice pro podlahové topení. Ale tou nejdůležitější věcí je rozdělovač podlahového topení. Je to vlastně takové srdce podlahového topení. A pro nás pochopitelně velice důležitá položka - cena montáže podlahového topení. 

Podlahové topení dodáváme jen jako komplet s podlahovou konstrukcí - litou podlahou z anhydritu. Cenově výhodné "balení" pro každého... 

Podlahové topení a anhydritová podlaha

Podlahové vytápěníje moderní, efektivní a ekonomický způsob vytápění stavby. Ve spojení s anhydritovu podlahou se stává tento způsob ještě efektivnější. Pro správné fungování podlahového topení je nutné držet se některých zásad. Protože se v praxi často setkáváme s tím, že tyto zásady nejsou dodržovány, a to ať už z důvodu zlevnění stavby a nebo prostě jen neznalostí, našim zákazníkům nabízíme zhotovení anhydritové podlahy a podlahového vytápění jako celku, s garancí toho, že zákazník je, a to bude vždy naše zásada, detailně informován o možnostech co nejefektivnějšího způsobu využití těchto dvou moderních technologií.

Podlahové topení teplovodní - trubky

Trubky pro podlahové topeníJe několik druhů trubek, které se pro podlahové topení používají a nebo používaly. Dříve se podlahové topení provádělo z měděných trubek, které se dnes většinou používají jen pro hlavní rozvody. Plastové trubky, které se dnes pro podlahové topení používají, výrazně zlevnily náklady na pořízení podlahového topení. V současnosti používáme dva druhy plastových trubek, které se liší výrobní technologí. Jsou to PE-X hadice a PE-RT hadice. PE-X je možné dodat také s hliníkovou vložkou, PE-RT dodáváme jen s touto hliníkovou vložkou...

Systémové desky podlahového topení

Systémová deska pro topeníKompletní informace o systémových deskách pro podlahové topení a ceník systémových desek.
Pro naše podlahové systémy dodáváme systémové desky zn. TOPTHERM a STYROTRADE (STYRODESKA).

JaZe©2010-2014